Motyvacija klubo nariams

Telšių futbolo klubo „Džiugo” projektas #Monažemaitėjesklubs – „crowdfunding” principu paremta platforma, kuria kiekvienas norintis asmuo arba įmonė turi galimybę greitai ir lengvai tapti oficialiu mūsų klubo nariu! Siūlome net tris klubo narystės alternatyvas – „auksinę”, „sidabrinę” bei „bronzinę”. Klubo nariai, priklausomai nuo pasirinktos alternatyvos, gaus įvairių klubo siūlomų nuolaidų ir privilegijų, o narystės lėšos bus skiriamos visapusiškam „Džiugo” gyvavimui – dalyvavimui A lygoje bei „Džiugo” akademijos plėtrai. Kviečiame susipažinti su Klubo narių privilegijomis.

Klubo nariai, įsigiję auksinį Klubo nario paketą, automatiškai turės „Džiugo“ A lygos ir LFF Taurės namų rungtynių abonementą
PLAČIAU
Klubo nariai, įsigiję atitinkamą narystės paketą, gaus „Džiugo“ fanų atributikos ir turės galimybę įsigyti bet kokios atributikos su 10% nuolaida.
PLAČIAU
Klubo nariai turės galimybę prisijungti prie uždaros socialinio tinklo „Facebook“ grupės, kurioje pirmieji išgirs visas svarbiausias ir aktualiausias naujienas iš Klubo atstovų bei žaidėjų.
PLAČIAU
Klubo nariai, pasirinkdami bet kurią narystės alternatyvą, turės galimybę būti patalpinti kaip Klubo nariai garbės lentoje.
PLAČIAU

Linkime sėkmės visiems ir nenuleisti rankų, sezonas ilgas! Sveikos ir smagios konkurencijos ir laukiame didelio Jūsų aktyvumo! #zemaite y zemaite #monazemaitejesklubs