1. Rungtynių rezultatų spėjimas

1.1. Spėliokite visų A lygos rungtynių galutinius rezultatus. Pridėti arba pakeisti savo spėjimą galite iki rungtynių pradžios likus ne vėliau kaip 15 minučių.

  1. Taškai

2.1. Taškai bus skaičiuojami pasibaigus kiekvienam A lygos turui.

2.2. Atspėjus tikslų rungtynių rezultatą skiriami 3 taškai. 1 taškas skiriamas už teisingo rungtynių nugalėtojo arba lygiųjų atspėjimą. 1 papildomas taškas taip pat skiriamas atspėjus nugalėtoją ir teisingą įvarčių skirtumą, nors neatspėjamas tikslus rezultatas (pvz., spėjamas rezultatas yra 3-1 arba 4-2, o rungtynės baigėsi rezultatu 2-0).

2.3. Turnyro metu galite uždirbti papildomų taškų atsakant į papildomus klausimus. Į šiuos klausimus reikia atsakyti iki nurodytos datos ir laiko. Prie kiekvieno klausimo bus parodyta kiek taškų už bus galima gauti atsakius teisingai.

2.4. Kiekvienas žaidėjas turi po vieną auksinį kamuolį vienam turui. Padėjus šį kamuolį šalia vienerių rungtynių, iš rungtynių gauti taškai dauginami iš 2. Auksinį kamuolį galima dėti prie bet kurių pasirinktų rungtynių bei redaguoti savo pasirinkimą tačiau ne vėliau kaip likus 15 min. iki rungtynių.

  1. Galutinių taškų skaičiavimas

3.1. Kai keli žaidėjai pasibaigus totalizatoriui surenka tiek pat taškų, išrenkant galutines vietas taikomos šios  taisyklės (pagal svarbumą):

  1. visų balų suma;
  2. taškai iš tiksliai atspėtų rungtynių rezultatų;
  3. Atsakymai į papildomus klausimus.